Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perličky
Tutaj můžete prohlédnout největší perličky z fotek i s drobným komentářem:-)
(nic, co zde uvidíte se nikdy nestalo, všechny osoby, zvířata a věci jsou smyšlené a zjevná podobnost se skutečností je čistě náhodná!)

Malej Lišákovec (Marťa, Lišinek, Plejboj, Jimi H.) jako jízdní řád na procházce:
Obrazek


Pokud patříte mezi ty šťastné (fanoušky) a znáte Červeného trpaslíka, určitě jste často přemýšleli, kde se v seriálu objevila postava Dwain Dibley [Dvej Dybly], tak pozorně poslouchejte. Tato postava je z Michiganu [Mičiganu] a my jsme ji poznali až v roce 2006 na táboře, ale předtím byla spatřena v Londýně, kde ji potkal právě scénarista tohoto geniálního pořadu!
Obrazek

Na táboře se vedoucí naučili bohužel, či bohudík i baťovsky opravovat obuv, jež nevydržela nápor dlouhých procházek po nádherném okolí Nekoře (pozn. tři tyto speciální pryžové násady vydrželi chuzí dlouhou cca 12km a tím zachránili Honzíkovi Domanskému chodidlo, protože jinak by musel jít bosky, jelikož mu odpadávala celá podrážka):
Obrazek
Hoja hlídá zvěřenu!
("Asi barevně a pocitově nezajímavější fotka, kterou jsem viděl.")
Obrazek

Fotky, které zaujaly očko Peťulky Leska:
Neznámá postava, které se pohybuje po Orlických horách, velmi nápadně připomíná Himalájského Big Foota, ale zlé jazyky tvrdí, že sebe sama bájná postava nazývá jinak. Budeme muset věřit našim zdrojům, protože i když jsme Big Úda viděli, nemohli jsme s ním promluvit. (Přiložená fotografie opravdu není fotomontáž!)
Obrazek

 

Obrazek

Na pamětní fotografii je vidět pošetilost jednoho z vedoucích, kdy tradiční podbalkónovou scénu upravil k obrazu svému. (Julie byla na balkoně a Romeo pod ním:D:D:D Styď se!)
Obrazek
Žhe prej hodnej, sladkej, sympatickej Ivošek:-D:-D:-D A kde???
Obrazek

Náš nekořský Otesánek:) (Perlička by Peťa Lesko)
Obrazek

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obrazek